Pokoje

Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Typy pokoi w Villa Rosa

POKÓJ DWUOSOBOWY BUDŻET

Pokój z łazienką i telewizorem LCD. Dwa łózka kontynentalne z możliwością złączenia w łóżko małżeńskie. Maksymalna liczba osób 2. Liczba pokoi w tej kategorii 4.

POKÓJ DWUOSOBOWY COMFORT

Pokój z łazienką, telewizorem LCD i wyjściem na taras. Dwa łóżka kontynentalne z możliwością złączenia w łóżko małżeńskie. Maksymalna liczba osób 2. Liczba pokoi w tej kategorii 4.

STUDIO DWUOSOBOWE

Studio z aneksem kuchennym, łazienką, telewizorem LCD i wyjściem na taras. Dwa łóżka kontynentalne z możliwością złączenia w łóżko małżeńskie. Aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, czajnik elektryczny, zlewozmywak, naczynia, sztućce, przybory kuchenne. Maksymalna liczba osób 2. Liczba pokoi w tej kategorii 4.

POKÓJ 3-OSOBOWY COMFORT

Pokój z łazienką, telewizorem LCD i wyjściem na balkon. Trzy łóżka kontynentalne z możliwością złączenia w łóżko małżeńskie. Maksymalna liczba osób 3. Liczba pokoi w tej kategorii 1.

POKÓJ RODZINNY

Pokój z łazienką, telewizorem LCD, antresolą. Zarówno dwa łóżka kontynentalne na poziomie dolnym oraz dwa na antresoli można złączyć w łózka małżeńskie. Maksymalna liczba osób 4. Liczba pokoi w tej kategorii 2.

POKÓJ RODZINNY COMFORT

Pokój z łazienką, telewizorem LCD, antresolą. Zarówno dwa łóżka kontynentalne na poziomie dolnym oraz dwa na antresoli można złączyć w łózka małżeńskie. Maksymalna liczba osób 4. Pokój posiada wyjście na balkon z pięknym widokiem na Czarną Górę. Liczba pokoi w tej kategorii 1.

STUDIO RODZINNE

Studio z aneksem kuchennym, łazienką, telewizorem LCD, antresolą i wyjściem na balkon. Zarówno dwa łóżka kontynentalne na poziomie dolnym oraz dwa na antresoli można złączyć w łózka małżeńskie. Aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, czajnik elektryczny, zlewozmywak, naczynia, sztućce, przybory kuchenne. Maksymalna liczba osób 4. Liczba pokoi w tej kategorii 2.

Pokoje w Domku Snowboardera

Apartament 2

Odpowiedni dla 4-5 osób. Składa się z trzech pokojów i łazienki. Dwie sypialnie wyposażono w cztery pojedyncze łóżka i szafki na ubrania. W pokoju dziennym znajdują się: rozkładana kanapa, stół z krzesłami, telewizor oraz aneks kuchenny, w którego skład wchodzi kuchenka elektryczna, lodówka, czajnik, naczynia. W łazience znajduje się kabina prysznicowa.

Pokój 3

Pokój 3-osobowy z prywatną łazienką z natryskiem, który wyposażono w: łóżko małżeńskie, pojedyncze łóżko, szafę wnękową, stolik z krzesłami, telewizor.

Apartament 5

Odpowiedni dla 3 lub 4 osób. Składa się z: przedpokoju z szafą wnękową, sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, salonu z rozkładaną kanapą, stołem z krzesłami, telewizorem, aneksem kuchennym z lodówką, palnikiem elektrycznym, czajnikiem i naczyniami, oraz z łazienki, którą wyposażono w kabinę prysznicową.

Pokój 6

Pokój 2-osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami, które można połączyć w jedno. Dodatkowym wyposażeniem są: szafa, stolik z krzesłami, telewizor. Przy pokoju prywatna łazienka z natryskiem.

Pokoje 3 osobowe 7,8

Przeznaczony dla dwóch osób z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka. Atutem pokoju jest balkon z widokiem na Czarną Górę. Dodatkowe wyposażenie to szafa, stół z krzesłami, telewizor. W łazience znajduje się kabina prysznicowa.

Pokój 9

Pokój z dwoma łóżkami, szafą na ubrania, stolikiem z krzesłami, telewizorem i łazienką z natryskiem. W sypialni jest okno połaciowe.

Pokój 11

Pokój dla trzech osób z oknem połaciowym. Wyposażony w trzy pojedyncze łóżka, szafę, stolik z krzesłami, telewizor. Do pokoju należy łazienka z natryskiem.