O nas

Dom gościnny Villa Rosa istnieje już od 2007 roku. Stworzyliśmy go z miłości do górskiej przyrody i snowboardu, a naszą pasją chcemy dzielić się ze wszystkimi gośćmi. Jesteśmy zgraną drużyną, co przekłada się na prawdziwie rodzinną atmosferę, którą mogą cieszyć się nasi goście.

Jarosław jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i zajmuje się nauką jazdy na snowboardzie już od 12 lat. Dominika z kolei potrafi przyrządzić najpyszniejsze dania dzięki wrodzonemu talentowi i wiedzy zdobytej w szkołach gastronomicznych. Toteż wielu z naszych gości opuściło Villa Rosa z nowymi umiejętnościami sportowymi, a znaczna część wróciła do nas ze względu na wyśmienite potrawy.

Jakość naszych usług docenił portal Booking.com przyznając nam nagrodę Award of Excellence nieprzerwanie od 2014 roku”.

Villa Rosa znajduje się w niewielkiej miejscowości Stronie Śląskie, która sąsiaduje ze Śnieżyckim Parkiem Krajobrazowym i Czechami. Z okien naszych pokojów widać Czarną Górę, a do tamtejszego ośrodka narciarskiego jest zaledwie parę kilometrów. Widoki zapierające dech w piersiach, liczne trasy spacerowe i wspinaczkowe, lasy – to miejsce ma swoich wiernych fanów, wracających do nas co sezon.

Na naszych gości czekają wygodne pokoje i apartamenty, ogród z atrakcjami, wyżywienie, lekcje snowboardu i okoliczne atrakcje. Współpracujemy z dystrybutorem sprzętu snowboardowego Never Summer – dzięki temu organizujemy eventy dla miłośników deski, testujemy nowe sprzęty i oferujemy rabaty przy wypożyczaniu akcesoriów snowboardowych.

Zakończyliśmy rozbudowe obiektu! Dysponujemy 27 pokojami oraz restauracją mogącą pomieścić 70 osób, parking pozwala na swobodne parkowanie dwóch autokarów!