Turystyka zimowa

 • Najatrakcyjniejszym ośrodkiem narciarskim w regionie jest Czarna Góra oddalona od Domku Snowboardera o niespełna 3 kilometrów. Znajdują się tam wypożyczalnia sprzętu Ski Maxx i szkółka narciarska Justysiowa Polana. Miłośnicy sportów zimowych mogą oddać się całodziennej rozrywce na licznych stokach o różnych poziomach trudności. Pozostałe ośrodki to Stacja Lądek i Kamienica, również chętnie odwiedzane przez turystów.

  www.czarnagora.pl
  www.narty.ladek.pl
  www.snkamienica.pl
  www.paprsek.net
  www.skikuncice.cz
  www.dolnimorava.cz
  www.skibukovka.cz

 • Dzięki bliskiemu sąsiedztwu z Czechami z łatwością można korzystać z tamtejszych stoków, które słyną z większego komfortu jazdy, ale również z wyższych cen. Najbliżej położone ośrodki to: Paprsek, Kuncice, Cervena Voda i Dolni Morava.
 • Masyw Śnieżnika to odpowiednie miejsce do trenowania na biegówkach. Przygotowano tam specjalne trasy biegowe, dzięki którym można podziwiać przyrodę, jednocześnie aktywnie spędzając czas.
 • Poszukiwacze ekstremalnych wrażeń mogą spróbować splitboardingu, ski-tour

  i skuterów śnieżnych. Zorganizowane wyprawy odbywają się na Czarnej Górze na profesjonalnym sprzęcie i z przewodnikiem. Atrakcje te chętnie wybierają grupy zorganizowane, ponieważ im więcej osób, tym lepsza zabawa!

Comments are closed.