Snowboarding

Snowboarding to nasza specjalność, nasza pasja, nasze życie!
Jesteśmy zdania że najlepsze rzeczy powstają przez połączenie pracy z pasją i właśnie tym się zajmujemy udzielając lekcji jazdy na desce naszym gościom. Chcemy aby każdy nowy adept snowboardingu w trakcie urlopu, miał szansę nauczenia się solidnie jeździć, u boku osoby której zależy na efektach pracy i satysfakcji kursanta.

Lekcje prowadzone są przez Jarka, absolwenta AWF w Poznaniu, pasjonata snowboardingu, który niemalże każdy dzień zimy spędza na desce.

Nauka odbywa się w postaci bloków programowych dostosowanych indywidualnie do możliwości i potrzeb klienta, oraz długości jego urlopu!

  • PIERWSZE ŚLIZGI – to dwugodzinny blok programowy dla początkujących, obejmuje oswojenie się ze sprzętem i środowiskiem, ześlizgi, proste i skośne oraz skręty ślizgowe.
  • DAJE RADE – to program czterech godzin rozłożonych na dwa dni w czasie których jeżdżący poznaje i doskonali wszystkie skręty ślizgowe oraz jazdę na wyciągu.
  • PRAWIE ORZEŁ – to program sześciu godzin jazdy rozłożonych na trzy dni w czasie których nauczamy skrętów ciętych, oraz podstaw freestyle’u.
  • OD ZERA DO BOHATERA – to blok dziesięciu godzin lub wiecej godzin rozłożonych na tydzień czasu w ciagu, którego nauczamy większości technik jazdy, elementów Freestyle a nawet pokażemy Ci kilka sekretnych freerideowych przejazdów w puchu.

 

Comments are closed.